You are here: Home > Twoje piękno > Bezoperacyjny lifting twarzy? Aktualnie to realne!

Bezoperacyjny lifting twarzy? Aktualnie to realne!

W tym momencie mnóstwo kobiet jak i panów decyduje się na lifting buzi. Pragną wyglądać młodziej, lepiej. Aczkolwiek wiele osób też nie jest w stanie zdecydować się na taki zabieg, gdyż ogromnie boją się operacji, jaka temu akompaniuje. Mamy dla nich idealne rozwiązanie.

kosmetyczka
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki na policzkach przy użyciu biowchłanialnych nici to nowomodne zabiegi liftingu bez używania skalpela. Nici liftingujące zostały zatytułowane rewolucyjnym wynalazkiem, jaki mało inwazyjne technologie odmładzania wiedzie na nowy tor – zobacz . U każdego z nas z wiekiem zauważa się na skórze upływ czasu w formie rozciągniętej skóry policzków. Oprócz tego z wiekiem wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skórka czoła powoduje, że brwi osuwają się w dół dając rezultat w postaci opadających powiek.

Widać w takich miejscach nawet gromadzący się fluid do twarzy niedługo po pomalowaniu się. Naprzeciw wychodzą nam oczywiście nici liftingujące, za usługą których sprawuje się bezoperacyjny lifting – sprawdź informacje -. Mają one na swojej rozciągłości maleńkie haczyki. Dzięki nim mogą zaczepić się w skórze. Dobre rozciągnięcie nici powoduje podniesienie skóry tak, żeby zniwelować nadmiar wiotkości tudzież wygładzić zmarszczki. Bezoperacyjny lifting powoduje, iż pobudzone komórki skóry tworzą nowe włókna kolagenowe oraz elastyczne. To

kliknij w link
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

pobocznie uelastycznia i napręża cerę.

Sporą zaletą, jaką posiada lifting bezoperacyjny buzi jest to, iż nie powstają blizny jak po klasycznym, chirurgicznym zabiegu. Jest on określony dla osób po 40 roku życia, ze skórą o odpowiedniej kondycji. Zabieg z użyciem nici liftingujących jest metodą, jaką może wykonywać tylko przeszkolony lekarz.

Wiadome jest, iż nici wbrew stymulacji do produkcji kolagenu nie stopują procesów starzenia się skóry, o którą powinno się dbać przez cały czas. Efekty zabiegu zauważalne są już po wprowadzeniu nici pod cerę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić wytwarza się nowy kolagen, dzięki temu efekty zabiegu trzymają się do 2 lat.

Tags: , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.