You are here: Home > Twoje piękno > Dzisiejsza medycyna estetyczna zatroszczy się o nieskazitelny wygląd

Dzisiejsza medycyna estetyczna zatroszczy się o nieskazitelny wygląd

Wiele kobiet utożsamia gabinety medycyny estetycznej z powszechnymi salonami kosmetycznymi. Tymczasem, w salonach medycyny estetycznej można w pełni zadbać o swój doskonały wygląd, korzystając z rewolucyjnych rozwiązań – bezpiecznych dla organizmu i skutecznych w walce z oznakami starzenia, czy rozstępami.

cellulit
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Zabiegi w salonach medycyny estetycznej są wyjątkowo zróżnicowane. Jedne pomagają pozbyć się brzydkich plamek na skórze, inne intensywnie nawilżają i regenerują skórę. Najwięcej pacjentek to panie, które nie chcą zgodzić się na dostrzegalne na ich twarzach oznaki starzenia się. Jeżeli magiczne maści oraz inne kosmetyki odmładzające nie dają rezultatów, opłaca się zapoznać się z ofertą wykwalifikowanych gabinetów. Sposobów na zmarszczki jest dużo, lecz największym hitem są aktualnie nici liftingujące.

Największą zaletą tego zabiegu jest to, że jest to zabieg o niskim stopniu inwazyjności, a jego skutki są widoczne natychmiast i naprawdę zachwycające. Zabieg poprawia owal twarzy, prawidłowo napina skórę, czyniąc ją gładką i niwelując w ten sposób zmarszczki oraz bruzdy. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny, a sam zabieg jest bezpieczny dla zdrowia. Następną jego zaletą jest to, iż jeśli w późniejszym czasie zdecydujemy się na inne zabiegi medycyny estetycznej, to nici liftingujące nie dyskwalifikują nas z zastosowania np. wypełniaczy.

Zabiegiem, który jest równie chętnie stosowany, jak wygładzanie zmarszczek, jest redukcja cellulitu – zobacz. Cellulit to nie lubiana przez kobiety pomarańczowa skórka,

nici liftingujące
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

zbite skupiska tłuszczu pod skórą, które mogą pojawić się u pań w różnym wieku i z różnym typem sylwetki. O nabawienie się cellulitu jest nietrudno, natomiast jego usunięcie graniczy z cudem. Najczęściej nawet restrykcyjna dieta oraz regularna aktywność fizyczna nie są w stanie poradzić sobie z tym szpecącym sylwetkę zjawiskiem.

Wtedy to właśnie redukcja cellulitu w gabinecie medycyny estetycznej może okazać się zbawienna. Kolejne dość modne zabiegi, z których korzysta coraz większa grupa pacjentów, to laserowe usuwanie blizn, niechirurgiczna korekcja nosa, lub poprawienie kształtu ust, a także różnego typu zabiegi odżywiające i dogłębnie nawilżające skórę.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.