You are here: Home > Twoje piękno > Sposób na piękną skórę

Sposób na piękną skórę

Nieinwazyjna metoda, kasująca kłopoty z opornym tłuszczem a także obwisłą skórą stosowana również przy przypadłościach takich jak: zastoje limfy, uczucie ciężkich nóg i w celu rozluźnienia mięśni to endermologia LPG Warszawa to miasto w którym bez problemu odszukamy gabinet oferujący podobne zabiegi.

Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Technika LPG polega na użyciu dwóch niezależnie sterowanych rolek pomieszczonych w hermetycznej komorze, które w zestawieniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco a także – witryna internetowa – ujędrniają skórę, a również kształtują figurę. Efekt schudnięcia osiąga się dzięki temu, iż rolki zawijają fałdę skórną do wnętrza komory zabiegowej, w jakiej stymulacja receptorami β powoduje rozkładanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeśli z kolei zamiarem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki funkcjonują odwrotnie – rozwijają fałdę skórną, zaś stymulacja fibroblastów hartuje sieć włókien kolagenu jak też elastyny. Cylindry mogą obracać się też w tę samą stronę ze zróżnicowaną prędkością. Rozluźniają tym samym struktury tkanki objętej cellulitem, masują skórę i w dużym stopniu aktywują mikrokrążenie.

Aparat LPG do endermologii ma wymienialne końcówki, jakie wykorzystywane są zależnie od zabiegu. Jest przeskocz do tej strony http://angel-srebro.pl/;także wyposażony w mikrogłowice umożliwiające dotarcie do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki czemu możemy uzyskać świetne efekty na przykład w leczeniu blizn pooparzeniowych bądź zwłóknień tkanki. Dzięki opcji zaprogramowania mocy podciśnienia zabiegi takie jak drenaż albo ujędrnianie dostępne są dla osób z każdym typem skóry.

Techniki LPG stosuje się także w zabiegach na twarz i szyję w celu redukcji obrzęków, których przyczyną są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na twarz procedura enedermologii wykorzystywana jest także w zastępstwie klasycznego masażu twarzy czego następstwem jest lepsza absorbcja substancji aktywnych przez skórę. Endermotherapie wykorzystuje się także jako rozluźnienie mięśni po wysiłku sportowym, w celu przygotowania do wysiłku, przy wszelkiego typu naprężeniach mięśni jak także przy naciągnięciach.
Blizny, cera
Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Gabinety jakie proponują tego rodzaju zabiegi mają także w ofercie mnóstwo innych zabiegów. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło: wypełnianie zmarszczek lub usuwanie zmarszczek Warszawa ażeby odkryć mnóstwo tego typu punktów (sprawdź szczegóły).

Tags: , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.